Yuva Yapı

Küçükçamlıça Mah. Ovabaşı Sok. No:20/2 Üsküdar / İstanbul
Gold
Vitrin
Bugün 1 , Aralık ayında 1 ve toplamda 405 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Can Oran

Oyunuz:

Yuva Yapı ! Adıyla Müsemma ! Günümüz gelişmeleri ve teknolojilerine uygun güvenli yuvalar kurar

0 firma favorilere ekledi
Puan 5 / 5 - 1 yorum

Yuva Yapı

Küçükçamlıça Mah. Ovabaşı Sok. No:20/2

Gayrimenkul Proje Geliştirme & İnşaat

Gayrimenkul Proje Geliştirme’nin amacı; ekonomik yatırımların önemli bir kısmını oluşturan gayrimenkul yatırımlarının, hem yatırımcının hem de ülkenin ekonomik menfaatleri çerçevesinde değerlendirilmesini sağlayacak şekilde projelendirilmesi ve hayata geçirilmesidir. Zaman zaman iniş çıkışlar yaşansa da ülkemizde yaşanmakta olan hızlı şehirleşme ve kentsel dönüşüm olayları, şehirlerimizde çok dinamik bir gayrimenkul ve emlak piyasası yaratmaktadır.
Bu durum, yeni alanların ekonomiye kazandırılması şeklinde olduğu gibi mevcut binaların kentsel dönüşüm yoluyla yenilenmesi şeklinde de olmaktadır.
Müteaahhit firma proje alanı olan gayrimenkulü satın alarak proje geliştirebildiği gibi gayrimenkul malikleri ile kat karşılığı vb anlaşma yaparak da proje geliştirebilir.
Projelerin başarısı, projenin bulunduğu mekana, zemin sağlamlığına, projenin özgünlüğüne ve kalitesine bağlı olarak artmaktadır.
YUVA YAPI, ilgilendiği gayrimenkul projelerine müşterilerinin talepleri doğrultusunda, uzman ekibi ile ön fizibilite çalışması yapar, kendinden değerler katarak titiz bir çalışma ile proje hazırlar. Projenin kabul görmesi ile ön çerçevesi çizilen sözleşme netleştirilir, süreç ve şartlar özetlenir, noterden imzalanır. Gerekli izin ve resmi işlemlerin ardından üretime geçilir.
YUVA YAPI, sürecin başından sonuna kadar hatta teslimat sonrası hizmetlere kadar proje ile birebir yakından ilgilenir. Kalite ve standartlardan ödün vermez. Son teknolojileri takip eder ve bunları kullanır. Müşterilerine, yaşam kalitesini artıran uygun fiyatlarla konut sahibi olmayı kolaylaştıran yöntemler sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Proje tamamlama ve satış sonrası garantisi verir ve taahhütlerini zamanında yerine getirir.
YUVA YAPI, gayrimenkulünüzün küçük veya büyük olmasına, tek veya çoklu bina olmasına bakmaksızın gereken önemi verir ve projeler ile ilgilenir. Anlaşma sağlanması halinde gereken süreçleri takip eder, inşaatı tamamlar.

 

Restorasyon

Restorasyon, kültürel hazinelerin korunması, geleceğe aktarılmasını ve tarihi yapıların harap olan bölümlerinin daha fazla tahrip olmasını önlemek için aslına uygun biçimde yenilemek amacıyla yapılan çalışmalardır. Genelde düzeltme ve koruma gibi işlemleri içerir. Tarihi eser niteliğindeki bina ve yapıların restorasyonu özel uzmanlık gerekmektedir. Firmamız YUVA YAPI bu konuda yeterli tecrübeye sahiptir.
Restorasyon aynı zamanda mevcut normal bina ve yapılar için de yapılabilmektedir. Bina veya yapının hasar görmesi, iyileştirilmesi, içinde vaya dışında değişiklik yapılması vb sebeplerle restorasyona ihtiyaç olabilir. Firmamız işin durumuna, ihtiyaca veya ihale şartlarına göre gerekli çalışmaları yaparak işi neticelendirir.

 

Dekorasyon

Dekorasyon, inşa ettiğimiz bina türü yapıların iç ve dış mekânlarını süsleme sanatıdır. Tarih boyunca insanların, yaşadıkları mekânları bir şekilde dekore ettiklerini görüyoruz. Bu, insanların iç dünyasını ve zevklerini yaşadıkları ortama yansıtma isteklerinden kaynaklanmaktadır. Yaşadığımız ev, çalışma ortamımız veya bahçemiz, bir yönüyle bizim kişiliğimizi yansıtmaktadır.
YUVA YAPI, uzman ekibi ile müşterilerinin istek ve taleplerini hayata geçirme konusunda yardımcı olarak hayal ettikleri ortam ve dekorasyona kavuşmalarını temin eder.

 

Taahhüt İşleri

Taahhüt, üstüne, üzerine alma, bir işi yapacağına dair söz verme, bir işi yapmak için resmi şekilde sözleşme, borç altına girme, vaad etme anlamına gelmektedir.
Mülkiyeti başkalarına ait olacak bir yapının yapılmasını taahhüt ederek inşaat yapan işletmelere “İnşaat Taahhüt İşletmeleri” denir. Tanımdan da anlaşıldığı üzere inşaat taahhüt işletmeleri inşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına inşaat yapım faaliyetlerini üstlenirler.
İnşaat yapım komple bir veya birden fazla binayı kapsadığı gibi, bir binayı veya bir kısmını, bir bölümünü de kapsayabilir. Bu durum işin tanımında net bir şekilde belirtilir.
YUVA YAPI'nın faaliyet alanı ve hizmet yelpazesi; Yurtiçi ve yurt dışında İnşaat ve Altyapı Projeleri, Oteller, Sağlık Tesisleri, Fabrika, restorasyon, tadilat gibi Genel Taahhüt İşleridir.
Taahhüt işlerinde faaliyet alanına giren ve ilgilendiğimiz projeler hakkında şartname incelenmekte, ön fizibilite çalışması yapılmakta ve makul olan projelere teklif verilmektedir.
Taahhüt işlerindeki temel amaç taahhütü şartname ve prosedürlere uygun olarak kaliteli bir şekilde zamanından önce teslim etmektir

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *