Tuanna Güzellik Merkezi

Alemdağ Cad. A.Özdemir İş Merkezi Kat:4 Daire: 21 Ümraniye / İstanbul
Gold
Bugün 1 , Aralık ayında 2 ve toplamda 548 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Gülşen Özmen

Oyunuz:

Seansları sürekli takip ederek ve ilgileri ile memnuniyeti üst düzeyde tutan çalışanları çok tatlı.. Ayrıca güzel sonuç aldığım için çok memnunum Teşekkürler Tuanna :)

0 firma favorilere ekledi
Puan 5 / 5 - 1 yorum

Tuanna Güzellik Merkezi

Epilasyonun Faydaları Nelerdir?

Epilasyonun vücudunuzun her bölgesinde uygulanabilmesini en önemli fayda olarak gösterebiliriz. Bu fayda dışında TuannaGüzellik Merkezi olarak epilasyon yaptırmanın faydalarını; Kalıcı ya da uzun süreli sonuçlar almak, kıl yoğunluğu ve kalınlığından bağımsız olarak 6-7 seansta vücuttaki tüm istenmeyen kıllardan kurtulmak, batık kıllarına ve kıl dönmelerine çözüm olmak şeklinde sıralayabiliriz.

 

Başarılı Bir Epilasyonun Sırrı Nedir?

Herkesin cilt tipi birbirinden farklı yapıdadır, bu nedenle mümkün olan en iyi sonuca ulaşmak uzmanlık gerektirir. Uzmanlık söz konusu olduğunda ise Tuanna Güzellik Merkezi olarak rakiplerimizden farkımız olan 10 yılı aşan tecrübemizi örnek gösterebiliriz. Başarılı bir epilasyonun sırrı da bu tecrübe ve uzman kadromuzun özverili çalışmasında saklıdır.

 

Epilasyon Riskli Bir Uygulama mıdır?

Epilasyon, uzman bir ekip tarafından, profesyonel ekipmanlarla açık tenli ciltlere sahip belirgin tüylerde etkili bir yöntemdir ve risk yaratan bir durum oluşturmaz. Tuanna Estetik ile açık tenli ciltlerin dışında farklı ten renk ve kıl yapısına sahip olan kişilerde bile harika sonuçlar alınabilir.

 

Kimler Epilasyon Yaptırabilir?

Tuanna Estetik olarak vücudundaki tüyleri koyu renkte olan herkese epilasyon uygulamasının yapılabildiğini belirtmek isteriz. 12 yaşın üzerindeki tüm bireylere epilasyon uygulaması sorunsuz bir şekilde merkezimizde yapılmaktadır. Ağrısız bir uygulama olan epilasyon, tecrübeli ekibimizin tarafından Tuanna Estetik güvencesiyle etkili bir şekilde uygulanmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *