İdil Müzik

Yeşilbahçe Mahallesi 1471 Sok. Özgür Apt. No:12/A K:2 Merkez / Antalya
Gold
Bugün 1 , Aralık ayında 1 ve toplamda 335 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Simge Sayan

Oyunuz:

Kızımız piyano öğrenmek istediğinde araştırdım ve İdil Müzik i buldum. Acaba nasıl sonuç alırız, diye düşünürken kısa zamanda gördüklerimiz tüm sorularımızı götürdü. Antalya'da müzik eğitimi istiyorsanız buyrun bi telefon açın derim :) Sizlere de öneririm.

0 firma favorilere ekledi
Puan 5 / 5 - 1 yorum

İdil Müzik

Yeşilbahçe Mahallesi 1471 Sok. Özgür Apt. No:12/A K:2

Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği A.B.D'den mezun kurucumuz İdil ÖZDEMİR tarafından önce enstrüman satışı yapan mağazamız “İDİL MÜZİK” Antalya- Lara - Dedeman mevkiinde hizmete açıldı. En kaliteli enstrumanları en uygun fiyatlara satmayı ilke edinen kurumumuz sadece Antalya’ya değil müşteri odaklı satış anlayışıyla tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
Aynı binada “İDİL MÜZİK STÜDYO” amatör ve profesyonel müzik gruplarının prova ve kayıt ihtiyaçlarını karşılamak üzere kuruldu. Stüdyo içerisindeki ekipman kalitesi,stüdyo ortamının nezihliği ile Antalya’da tek , Türkiye’de de sayılı stüdyolardan olup “ONLİNE REZERVASYON” hizmeti ile müzikseverlere bir “TIK” kadar yakındır.
Daha sonra kurucu müdürlüğünü yine İdil ÖZDEMİR’in yaptığı “T.C. MEB ÖZEL İDİL MÜZİK SANAT MERKEZİ” aynı bölgede modern yapısıyla hizmete açıldı. Bireysel ve toplu dersler,özel yetenek sınavlarına hazırlık , sertifika programları ve koro çalışmaları ile müzik konusunda ihtiyaç duyulacak her şeye deneyimli eğitim kadrosuyla en kaliteli şekilde cevap vermektedir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *