Artı Bir Sigorta

Kadıköy / İstanbul
Ücretsiz
Bugün 1 , Eylül ayında 14 ve toplamda 357 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Artı Bir Sigorta

ARTIBİR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

Levha Kayıt G-0098-MTYZ

 

Kuruluş amacı bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarını karşılamak olan  Artı Bir Sigorta ve Aracılık Hizmetleri   2009 yılından  beri “ önce kaliteli hizmet “ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurumsal Güvenilirlikten, Bireysel Çözümlere

Artı Bir Sigorta Aracılık Hizmetleri , Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla , digital sigortacılık  alanında adından söz ettiren onlinesigortam.com portalınıda bünyesinden  barındırmaktadır. 


Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler

Artı Bir Sigorta ,  kurumsal ve bireysel müşterilerine elementer, sağlık, hayat ve alacak sigortalıları branşlarında hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran Artı Bir Sigorta ; kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır. Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek çözümler sunarak yaygın bilgi paylaşımı ve tecrübesi neticesinde müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden süratle kendilerini haberdar edip, faydalandırmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *